Bayilik ve Franchise İçin Yeni Platform

Paylaş

TUİK verilerine bakıldığı zaman, ülkemizde en çok tercih edilen meslek bayilik. Bayilik veren firmalar tarafından üretilen mal ya da hizmetlerin kitlelere ulaşması ve şubeleşebilmeleri açısından bayilik büyük önemli bir yöntem.
Türkiye’nin lokomotif sektörleri sayılan inşaat, mobilya ve gıda gibi birçok ana alan ve yan sektörlerde en çok tercih edilen yöntem bayilik. İnşaat sektöründe yapı kimyasallarından, vitrifiye ürünlerine kadar bir çok ürün, üreticisinden tüketicisine bayiler vasıtası ile götürülüyor. Mobilya sektörü ve gıda toptancılığı ise neredeyse tamamen bayiliklerden oluşan bir dağıtım ağına sahip.
Bu kadar yoğun yatırım alan ve harekete sahip bir sektörün kendine ait bir dijital platformunun olmayışı gözümüzden kaçmış olmalı. Bu açığı gören Bayiliklistesi.com tam da kendisini bayilik veren firmalar ve bayilik yatırımcılarının arasında konumlandırıyor.

Bayilik Veren Firmalar İçin BayilikListesi.com

Firmalar, BayilikListesine ücretsiz üye olabilir ve markaları için bir bayilik ilanı yayımlayabilirler. BayilikListesi’nde bulunan profilleri içerisinde bayilik için yatırım maliyetlerini, desteklerini, bayilik vermek istedikleri bölgeleri belirterek bir ilan yayına alabilirler. Ayrıca, bayilik ilanlarının performanslarını, ziyaretçi istatistiklerini ve online bayilik başvurularını da kendilerine ait panelde gerçek zamanlı olarak takip edebilirler.

Yatırımcılar İçin BayilikListesi.com

Yatırımcılar da hem bayilik odaklı içerikleri takip ederek sektörler hakkında en güncel bilgilere ulaşabilir hem de bayilik ilanlarını sektör, bütçe ve lokasyon gibi filtreler ile süzerek en doğru teklife ulaşabilirler. Gıda bayiliği, cafe bayiliği ya da inşaat sektöründe bayilikler gibi sektör kategorilerin yanında hem yatırım bütçesini ve ücretsiz bayilik veren firmaları seçebilir hem de ilçe hassasiyerine kadar bayilik verilen bölgeyi tarayabilirler. Doğru firmaya ulaştıklarında ise, üyelere özel online başvuru seçeneğini kullanarak ya da firma ile direk iletişim kurarak bayilik başvurusunda bulunabilirler.
Aşağıdaki videoda bayiliklistesi.com hakkında ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir